Forum Teoretycy Strona Główna Teoretycy
...nawet w kapeluszu dojrzą słonia pożartego przez węża

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

sala na wesele

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Teoretycy Strona Główna -> Pogadanki nie tylko o muzyce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ailis

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 17:12    Temat postu: sala na wesele Odpowiedz z cytatem

Pochwalcie się gdzie organizujecie własne wesele, w jakim lokalu ? My długo mieliśmy dylemat z moim narzeczonym. Jednak chcemy, aby się odbyło z dużym rozmachem w Restauracji Akademia. Z opinii już ją znamy i wiemy, że to najlepszy lokal w Warszawie. Podobno bardzo utalentowany kucharz, tworzy dania na podstawie tradycyjnych przepisów kuchni polskiej, jak i kuchni międzynarodowej. To coś dla naszych gości!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Sie 01, 2018 17:12    Temat postu:

Powrót do góry
dominik44

PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ja organizowałem wesele to razem z narzeczoną zrobiliśmy na dwieście osób. Na szczęście wróciło się wszystko.
iria

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas tak samo, a wesele było a Albizji w Lemach, ceny tam są przystępne więc bez problemu się zwróciło i jeszcze zostało a goście super się bawili, jedzenie to nawet do dziś wspominają że takie dobre było
Powrót do góry
tobik1

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że kto wybierze https://www.amore-plock.pl/ będzie w 100% usatysfakcjonowany. To miejsce znam z polecenia. Jak się tam wybraliśmy z narzeczonym, to już innego miejsca nie chciałam. Pięknie tam, ogród, altana, bardzo ładna sala, dużo takich dodatkowych atrakcji do wyboru i co ważne, pokoje hotelowe dla gości i duży parking. My byliśmy bardzo zadowoleni.
Powrót do góry
Baranek

PostWysłany: Nie Sie 12, 2018 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już mowa o sali na wesele, to czy wynajmując taką salę mieliście już zapewnione dekoracje stołu weselnego, czy musieliście o to zadbać we własnym zakresie? My musieliśmy zatroszczyć się o to sami, ale w sumie to wyszło nam to na dobre, bo przynajmniej mieliśmy wszystko przystrojone po swojemu, wedle naszego gustu. Dekoracje zamówiliśmy w sklepie Happenings.pl, gdzie mają sporo tego typu rzeczy, więc polecamy Wink
Powrót do góry
Erdini39

PostWysłany: Sro Sie 15, 2018 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja organizowałam w domku nad jeziorem.

__

http://www.blogowaniee.pl/czy-warto-zajac-sie-sprzedaza-produktow-jak-pozyskac-pierwszych-klientow/
Powrót do góry
sisi

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 08:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma to jak stara remiza OSP, może troche śmiesznie jak na te czasy ale jak ktoś lubi stare czasy i powrót do przeszłości...

Reklama

Wysłany: Czw Sie 16, 2018 08:10    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Teoretycy Strona Główna -> Pogadanki nie tylko o muzyce Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: